Chata pod Troskami – ubytování v Českém ráji

Momentálně  se chata rekonstruuje, tak aby mohla co nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. O otevření vás budeme zde informovat.

Chata se nachází v chatové osadě mezi Borkem pod Troskami a Ktovou v bezprostřední blízkosti lesa. Pozemek je bez uceleného plotu, ten převážně tvoří stromy a keře. Ze zahrady i z chaty je krásný výhled na hrad Trosky, který je pěšky vzdálen asi 2 km.

Na zahradě najdete dřevěný domeček pro děti na kuří nožce, pískoviště, houpačku, ohniště s grilem, dřevěné ručně vyráběné posezení, bazén 4,6 m s výhledem na Trosky. Nabídnout můžeme i super relaxaci v houpací síti.

Chata bude k pronájmu od měsíce dubna do konce října – v případě teplého počasí může být doba upravena, na přitopení jsou k dispozici krbová kamna. Pobyty budou v termínech červenec - srpen pouze min. týdenní od soboty do soboty, v ostatních měsících min. dvoudenní. Chata bude max. pro 6 osob - přízemí rozkládací sedací souprava - manželské dvojlůžko, v patře - manželská postel, 2 samostatné postele.

Na chatě NEBUDE WI-FI. Užijte si tak hraní her, čtení a další jiné aktivity, které vám pobyt u nás nevšedně zpříjemní. Nejbližší spojení s internetem v informačním centru či hospodě v Rovensku pod Troskami přes les pěšky 2 km, 45 min., autem 3 km, 4 min.

TV bude k dispozici.

PARKOVÁNÍ: pro max. 3 osobní vozidla v řadě za sebou.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

RYCHLÝ KONTAKT:

☏ +420 775 96 96 40 (8-19 hod.)
✉  info@apartmany-friday.cz

© 2019 Vytvořil Tomáš Novotný | Tel: +420 722 409 803 | e-mail: novotnytomas.email@gmail.com