O CHATĚ

Chata se nachází v chatové osadě mezi obcí Borek pod Troskami a Ktová v bezprostřední blízkosti lesa s četností skal.

ZAHRADA chaty nemá ucelený PLOT, ten převážně tvoří stromy a keře, případné pobíhání psů ani dětí na sousední pozemky sousedům nevadí. Ze zahrady i z chaty je krásný výhled na hrad TROSKY, který je pěšky vzdálen asi 2 km.  Na zahradě děti najdou dřevěný domeček na kuří nožce, pískoviště, houpačku, skluzavku. U ohniště s grilem je dřevěné ručně vyráběné posezení. BAZÉN má průměr 4,6 m a hloubku asi 1,2 m. Nabídnout můžeme i super relaxaci v houpací síti ve stínu stromů u ohniště.

Nově je pod chatou CYKLOSTEZKA, po které se pohodlně dostanete do všech oblíbených lokalit Českého ráje, naše oblíbená je po rybnících Českého ráje (Rokytňák - koupání, Hrudka - koupání, Vidlák - dobrá hospůdka, Krčák, Věžák - natáčen zde byl film Jak dostat tatínka do polepšovny, Nebák - hospůdka a pak super výšlap na Trosky přes tábořiště Svitačka).

Chata je k pronájmu od měsíce DUBNA do konce LISTOPADU – záleží, kdy začne mrznout (na zimu se vypouští voda), na přitopení jsou k dispozici kamna na dřevo. Přes zimu bude možné ubytování jen pro milovníky romantiky, kteří vydrží bez vody (cca 2 km je studánka). Zasněžené vrcholky skal mají do sebe taky to své.

Chata je max. pro 6 osob - v přízemí rozkládací sedací souprava s manželským dvojlůžkem o rozměrech 140 cm x 200-cm pro každodenní spaní. V patře - manželská postel, 2 samostatné postele, dětská postýlka.

Na chatě NENÍ WI-FI, a to záměrně. Užijte si  hraní her, mluvení mezi sebou, čtení a další jiné aktivity, které vám pobyt u nás nevšedně zpříjemní. Když dojde k výpadku elektřiny, je to vůbec bájo, to se ale bohužel už neděje tak moc často. Pokud nemáte data, nejbližší spojení s internetem je v informačním centru či hospodě v Rovensku pod Troskami - přes les pěšky 2 km, 45 min., autem 3 km, 4 min.

Ale máme alespoň TV:)

Upozorňujeme, že sice máme úplně novou koupelnu se splachovacím WC, ale sprcha je opravdu jen na omytí, žádné dlouhé cachtání či vyhřívání vás nečeká! V teplých měsících je na osprchování dobrá i venkovní sprcha u bazénu. 

PARKOVÁNÍ: pro max. 3 osobní vozidla v řadě za sebou.

IMG_20200704_124254
Trosky 1
Trosky 2
Trosky 3
Trosky 4
Trosky 5
Trosky 6
Trosky 7
SKLUZAVKA
DOMEČEK HOUPAČKA
OHNIŠTĚ
SPRCHA BAZEN
BALKON
VERANDA
SEDAČKA
POHLED DO KUCHYNE
KAMNA
DĚTSKÝ KOUTEK
MANŽELSKÁ POSTEL
SKRIN
CELÁ LOŽNICE
2 LUZKA
POHLED DO OBÝVAKU
KUCHYŇ
KOUPELNA
PLÁNEK
previous arrow
next arrow
IMG_20200704_124254
Trosky 1
Trosky 2
Trosky 3
Trosky 4
Trosky 5
Trosky 6
Trosky 7
SKLUZAVKA
DOMEČEK HOUPAČKA
OHNIŠTĚ
SPRCHA BAZEN
BALKON
VERANDA
SEDAČKA
POHLED DO KUCHYNE
KAMNA
DĚTSKÝ KOUTEK
MANŽELSKÁ POSTEL
SKRIN
CELÁ LOŽNICE
2 LUZKA
POHLED DO OBÝVAKU
KUCHYŇ
KOUPELNA
PLÁNEK
previous arrow
next arrow

RYCHLÝ KONTAKT:

☏ +420 775 96 96 40 (8-19 hod.)
✉  info@apartmany-friday.cz

© 2019 Vytvořil Tomáš Novotný | Tel: +420 722 409 803 | e-mail: novotnytomas.email@gmail.com