“Snažíme se, aby se naši hosté cítili jako doma a odjížděli s pocitem, že se musí jednou vrátit.”

Vítáme vás na našich webových stránkách a budeme velice rádi, když se s Vámi setkáme i s  jako našimi spokojenými  hosty.

Nabízíme ubytování v dvougeneračním rodinném domě se zahradou, který se nachází ve slepé části ulice na Starém Městě (velice klidná lokalita).  Apartmány jsou plně vybavené byty 2+1 o min. velikosti 60 m2.

Ze zahrady i z apartmánu v 1. patře je výhled na Ještěd. V celém areálu je pokrytí wifi signálem. Oba apartmány mají TV se satelitem (bez placených programů).

Klademe důraz na Vaší spokojenost a  respektujeme Vaše soukromí. Zázemí  u nás najdou i ty nejmenší děti, domácí mazlíčci jsou vítáni. I pro kuřáky máme pochopení – venku mají vyhrazené svoje místečko s popelníky. Kouření uvnitř je ale výhradně zakázáno.

Celoročně je k dispozici PŘÍZEMNÍ  bezbariérový  APARTMÁN s terasou do zahrady, který disponuje 4 pevnými lůžky, rozkládacím gaučem případně pro 5. osobu. Manželská postel je nadstandartního rozměru 2 m x 2,2 m. Koupelna disponuje sprchovým koutem. V apartmánu je pianino a je zařízen ve starším stylu s historickými kousky nábytku a doplňky.

V letních měsících si můžete vybrat APARTMÁN v 1. PATŘE s malým balkónkem do zahrady,  který disponuje  3 pevnými lůžky, rozkládacím gaučem případně pro 4. osobu. V apartmánu je velká koupelna s vanou a 2 umyvadly.

Oba dva apartmány mají pračku. Za poplatek lze přidat cestovní postýlku. Součástí obou apartmánů je uzamykatelný prostor pro úschovu kol, lyží či kočárku. Tento prostor není vytápěn.

Při celkové  kapacitě domu, tak můžete  strávit dovolenou s někým blízkým a přitom mít každý své vlastní soukromí.

V našich apartmánech najdete  vše potřebné, jako u vás doma – jednotlivé soupisy vybavení naleznete v odkazu u příslušného apartmánu.

Parkovat můžete bezplatně na zahradě. Jelikož je ale možno parkovat pouze za sebou, je nutné se dohodnout na výjezdu/vjezdu s druhými hosty, abyste se navzájem neblokovali. Zadarmo můžete parkovat i v ulici před domem, placené parkoviště nebo parkovací dům je 50 m od domu.

V zahradě naleznete venkovní posezení pro každý apartmán zvlášť, dále je společně k dispozici krb a gril. Děti zde najdou domeček na hraní, pískoviště, houpačku, kočárek, odrážedlo apod. Pevně věříme, že se nám co nejdříve podaří obstarat betonový gril pro přízemní apartmán.

I když bydlíme ve městě, stále nás tu navštěvují nějaká zvířátka – veverka, straka, sojka, datel, sýkorky, kosové.

Mluvíme česky, anglicky, částečně rusky.

Disponujeme vlastním lyžařským instruktorem, který naučí i ty nejmenší děti.

Před našimi apartmány najdete i obchůdek s rybářskými potřebami. Otevřen Po – Pá 9-17 hod.

Ubytování v centru města vám nabízí možnost být kdykoliv ve středu dění – např. při silvestrovských oslavách můžete přivítat Nový rok na náměstí (ohňostroj je vidět i z domu), do divadla nemusíte autem apod., všude se dostanete pěšky.

Poloha domu

  • kam na SNÍDANI? Naproti přes ulici si v nové kavárně a vinárně v toskánském stylu  můžete snídani každý den vychutnat již od 7 hod., kousek dále na Zhořelecké ul. u Naivního divadla najdete Pekařství a Cukrářství u Bláhů, kde vám nabídnou snídaně již od 6 hod. a zakoupíte zde výborné čerstvé pečivo či dortíky. Pokud nespěcháte doporučujeme navštívit Saber cafe. Popř. si můžete něco čerstvého koupit ve večerce (150 m od domu, otevřeno od 7 hod.),
  • na OBĚD můžete do nedaleké restaurace Šnyt,která je vzdálena asi 50 m směrem k centru – nabízejí zde polední menu, krásně si zde posedíte i při VEČEŘI u dobrého piva. Pokud jste vegetariány, ale nejen pro ně, je dále směrem k Radnici vegetariánská restaurace Ánanda,po 17:30 zde naleznete vše za 50%,
  • NAKOUPIT můžete ve 150 m vzdálené večerce s potravinami, základní drogérií a čerstvým pečivem i k snídani, kousek dále přes park vedle bazénu naleznete Albert, u Radnicé poté Billu
  • zkrášlit se můžete nechat ve sdudiu vizáž kadeřnictví Redken, kde mimo jiné provádějí i modeláž nehtů, kosmetiku, manikúru, lymfodrenáž a mnoho dalšího, hned u restaurace Šnyt
  • 5 min. pěší chůze k parku – vstup pro psy povolen, nově zde prolézačky a stroje pro protažení těla, Radnice, divadlo F. X. Šalda  Malé divadlo,  Naivní divadlo, Radnice, divadlo F. X. Šalda  Malé divadlo, plavecký bazén, Naivní divadlo, fotbalový stadion  – cyklostezka vhodná i pro in-line brusle, přes volnočasový EKOpark dojdete až k jízdárně,
  • 10 min. pěší chůze k nemocnici,
  • 15 min. pěší chůze k muzeu,  galerii Lázně
  • 20 min. pěší chůze k botanické zoologické zahradě a dětskému koutku

OD 1.4.2018 bude naproti domu otevřeno nové luxusní wellness centrum, kde si můžete vychutnat finskou saunu, infrasaunu, zážitkové sprchy, vodní postel s kapacitou max. 12 osob.

 

Při pobytu 6 dnů, 7. den ZDARMA + vstupenky pro celou rodinu na prohlídku liberecké Radnice nebo  libereckého podzemí (ta lze pouze 1. sobotu v měsíci).

 

Příjezdy od 15 hod. – 19 hod.

Odjezdy do 11 hod. pokud není domluveno jinak.

Snažíme se cenově udržet na spodní hranici mezi ostatními ubytovacími zařízeními, abychom pohodlné ubytování mohli nabídnout komukoliv. Vše děláme za pomoci pouze vlastních sil, protože nás to baví a chceme svým hostům nabídnout něco více než unyle neosobní moderní hotelové ubytování. Nedisponujeme žádnou úklidovou službou, údržbářem, zahradníkem, prádelnou apod. Prosíme vás tedy o pochopení, že úklid tak velkých prostor kdy střídání hostů probíhá skoro každý den během pár hodin, opravdu náročný. Zejména například důslednost při mytí nádobí (je ho zde opravdu hodně), čistota hraček apod. je převážně v režii hostů. Opravdu děláme vše pro to, abyste mohli být maximálně spokojeni!

Pokud tedy toužíte  po moderně zařízeném, super uklizeném pokoji, vybírejte v jiné cenové kategorii některých designových hotelů v ostatních částech Liberce. Vyhnete se tak nespokojenosti a my zklamání z vašeho případně negativního hodnocení.

Mnohokrát děkujeme a přejeme krásný pobyt, vaše apartmány FRIDAY.

“Není  nad to posedět v naší zahradě, poslouchat praskání ohně  v krbu, kochat se výhledem na Ještěd a v klidu vstřebávat dojmy z vašich výletů po krásách Liberce.”

V TERMÍNU OD 1. – 8. 12. 2017 PROBĚHLA NOVÁ VÝMALBA CELÉHO APARTMÁNU VČETNĚ GENERÁLNÍHO ÚKLIDU. JSME RÁDI, ŽE MŮŽETE BÝT OPĚT V SUPER ČISTÉM PROSTŘEDÍ.