Přízemní apartmán

Přízemní bezbariérový „retro“ apartmán je k  dispozici celoročně až pro 5 osob s miminkem (4 pevná lůžka, rozkládací gauč, možnost přidat cestovní postýlku). Apartmán v letních měsících nabízí příjemný chládek. V zimních měsících topíme max. na 22 stupňů. Ohledně přitopení je nutné říci, jelikož teploty v přízemí a v 1. patře se liší a hlavní termostat pro ovládání je v 1. patře.

Do apartmánu se vchází  přes vlastní venkovní terasu s posezením a součástí obývacího pokoje je i předsíň. V tomto obývacím pokoji najdete postel a rozkládací gauč. Z obývacího pokoje  se vchází do kuchyně, koupelny i ložnice. Místnosti jsou odděleny dřevěnými zašupovacími dveřmi, krom kuchyně (zde dveře zatím nejsou – pracujeme na nich).

Kuchyň je plně vybavena veškerým nádobím, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, topinkovačem, je zde i starší pračka a pianino, jídelní stůl se židlemi, plynový kotel a hlavní jističe. Vaření je plynové, starší trouba je elektrická, malá lednička s mrazáčkem. Při spuštění více elektrických zařízení jako je trouba s pračkou nebo varnou konvicí vypadávají pojistky.

Koupelna má sprchový kout, součástí je WC.

ložnici je nadstandartně velké /200×220 cm/ manželské dvojlůžko a 1 postel, lze umístit cestovní postýlku. Skříňky na uložení oblečení, knihy, společenské hry, náhradní povlečení s ručníky, dětský koutek pro děti.

Kompletní soupis vybavení apartmánu ke stažení zde.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

RYCHLÝ KONTAKT:

☏ +420 775 96 96 40 (8-19 hod.)
✉ accommodation.friday@seznam.cz

© 2019 Vytvořil Tomáš Novotný | Tel: +420 722 409 803 | e-mail: novotnytomas.email@gmail.com